Prej nesh Për të gjithë!
Blej Online
01
 

Shërbimet

Fitnes

Kliko ketu

Gastronomi

Së shpejti

Libraria

Së shpejti..

Veraria

Së shpejti..

02
Kush jemi ne!

Me stilin e saj modern, Center Mall prezanton një valë të re të argëtimit në qytetin e Gjakovës

Duke ofruar eksperiencë të re në blerje, Center Mall plotëson të gjitha kërkesat dhe nevojat e konsumatorëve përmes ofrimit të mallrave, produkteve dhe shërbimeve unike e cilësore. Në Center Mall mund të gjeni dyqanin e tekstilit, galanterinë e këpucëve, kozmetikës, orëve dhe bizhuterive me një shumëllojshmëri të markave, bashkë me dyqane dhe hapësira të tjera të cilat janë vazhdimisht në dispozicion të klientëve. E njohur për restaurantin, kafetë e mrekullueshme, ushqimin e shpejtë dhe të shijshëm, krepërinë e parë në Gjakovë, si dhe këndin e lojërave për fëmijë, Center Mall ofron komoditetin e duhur për argëtimin tuaj dhe më të dashurve tuaj gjatë gjithë ditës. Me fokus të veçantë në kohë të pauzës, vikendit, pasditës dhe ditëve të veçanta, Center Mall synon komoditetin maksimal për klientët. Eksperiencën në blerje dhe argëtim, e plotëson dhe eksperienca në relaksim, e cila ofrohet nga Fitness Center dhe Sport Shop që gjenden në Center Mall. Bochowi është dyqani më i ri i dhuratave në Center Mall, i cili ofron verëra të cilësisë më të mirë, cokollata me shije dhe paketim të vecantë, si dhe libra best-seller të cilët i kanë dhënë formë e drejtim letërsisë botërore e shqiptare. E pozicionuar në qendër të qytetit të Gjakovës, Center Mall është kthyer në një destinacion të rëndësishëm për blerje, argëtim dhe relaksim të qytetarëve të rrafshit të Dukagjinit.

Rezervoni tavolinën tuaj në njërin nga Baret tona

03
Komente nga Klientet

Çfarë thonë klientët për ne!

Ilira Shala

Menaxhere e Qendrës Tregtare ''Center Mall''

04
Info

Center Mall ofron shumë dyqane, hapësira shërbimesh dhe ofron argëtim të pafund për ju dhe familjen tuaj.

05
KONTAKT

Ne jemi një hapë larg nga ju, mos ngurroni të na kontaktoni

Nënë Tereza Gjakovë 50000

+383 044 551 091

Email : info@centermall.biz